Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To jedyny w Polsce taki piec, wydali na niego miliony. Nikt go nie używa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 lutego 2018 r. o 19:00 Powrót do artykułu
i są chętni hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogli by opylic to urządzonko ruskom i to za dużo wiekszą kasę niż wydali. Ale pewnikiem wtedy UE by się wkurzyła i zarządała zwrotu dotacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No który to ten młody z wizją manager? Powiedzta nie kryjta się juz tak - no który z opozycji czy niezależny, a może niezależny kandydat całej zjednoczonej opozycji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O koalicji już chyba wszystko tu padło a o niezależnych i opozycji nic - chodzo już słuchy co to bedo za kandydaty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak wybieru Grobla albo byle kogo z PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadki z błotnistej grobli niech sobie kupią leki na myślenie. Za swoje pieniądze. Nie koniecznie za 4mln i niekoniecznie musi być to jedyny taki lek w Polsce. Wystarczy zwykły za parę zł. Byle go używać jak własna główka nie domaga!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jak bedzieta się tak dalej bez końca kryły z tym swoim kandydatem to pewnie Pana Grobla wybiero... No który to ten wizjoner - no powiedzta juz nie bądźts takie skryte takie i niejawne...młody to czterdziestolatek czy pińćdziesieciolatek też?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ragnar Lothbrok to był wizjoner i jego przyboczny Floki Vilgerðarson też... Ci to dopiero widzieli kogo jak i gdzie złupić najlepiej - tylko że oni swoich nie łupili tylko się z nimi na Sasów i Franków wyprawiali dając im w ten sposób dorobić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No chyba się tu jednak nie dowiemy, który to ten młody wizjoner niczym Ragnar Lothbrok ale... nic straconego wcześniej czy później pewnie sie ujawni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytlak, choć też ostatnio mówi się o SAKu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odbiegasz uporczywie od tematu artykułu takimi komentarzami. Robisz to nagminnie pod większością artykułów. Co mnie tu obchodzi kto będzie kandydatem. Wszedłem poczytać o tym marnotrawstwie a nie kto będzie kandydował. Dla mnie najważniejsze żeby nikt z osób odpowiedzianych za ten stan nie został prezydentem. Żadnych Grobli i Szymajdów. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytlak, choć też ostatnio mówi się o SAKu. ----------------------- no... ale to nie opozycja ;)))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to SAK już znowu jest w PiSie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich ciekawych zawiłości juz nie śledze ale pewnie w Nowoczesnej albo nawet w POKod? Ze słuchow mniejwięcej już wiadomo czego się można po wyborach spodziewać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego miasto oczekuje od nowego prezesa spółki? - Oczekujemy dynamicznego poprowadzenia parku. Chodzi o to, aby pieniądze na projekty, w których uczestniczy park były rozliczone i wydane zgodnie z celami. Oczekujemy, że spółka zacznie działać jako instytucja otoczenia biznesu i w nowym okresie programowania będzie uczestniczyć we wsparciu działających w Technoparku firm i przyciąganiu nowych. Miasto będzie monitorowało osiąganie celów jakie zostały postawione przed PPNT - mówi Kocoń. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Technopark ma być instytucją otoczenia biznesu. Zadaniem prezesa ma być pozyskiwanie funduszy w nowej perspektywie oraz realizacja już prowadzonych celów. - Mam świadomość tego, że ktokolwiek zostałby wybrany to rada nadzorcza staje się współodpowiedzialna za wybór i powierzenie misji prowadzenia parku - mówi Pytlak. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes rady nadzorczej dementuje pogłoski, że nowa spółka miejska będzie miejscem zatrudnienia zwolenników PiS i spółką pod egidą tej partii. - O TYM, ŻE MOGŁEM ZOSTAĆ CZŁONKIEM RADY NADZORCZEJ SPÓŁKI KOMUNALNEJ to w świetle ustawy o gospodarce komunalnej DECYDUJE MÓJ STOPIEŃ DOKTORA NAUK PRAWNYCH A NIE TO, ŻE JESTEM RADNYM POWIATOWYM PiS. Podobnie jeśli chodzi o pana Szabłowskiego. Jest radcą prawnym i zdał egzamin na członka rad nadzorczych. O wyborze prezesa zdecydowała wiedza merytoryczna o charakterze prawnym. Nasze głosowanie także miało charakter merytoryczny - mówi Pytlak. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy prezes został wybrany stosunkiem głosów 2 do 1. - Pod uwagę brane było (!!!) DOŚWIADCZENIE i SPOSÓB PRZEDSTAWIENIA KANDYDATÓW, ICH WIZJE ROZWOJU PARKU (!!!) oraz nasza wiara w tę wizję - mówi DR Przemysław Pytlak. Jak nowy prezes widzi prowadzenie Technoparku? - PRACA W NADZORZE BUDOWLANYM szczebla wojewódzkiego nauczyła mnie różnych zadań. ORGANIZOWANIE jak w przypadku parku KONFERENCJI i SPOTKAŃ Z UDZIAŁEM BIZNESU NIE SĄ DLA MNIE NOWOŚCIĄ. (!!!) ZANIM NIE ROZPOCZNĘ PRACY w TECHNOPARKU (!!!) i nie zapoznam się z zadaniami i wewnętrzną strukturą oraz stanem spraw, (!!!) NIE CHCIAŁBYM SIĘ WYPOWIADAĆ NA TEMAT PROWADZENIA TEJ INSTYTUCJI, STRATEGII i DZIAŁAŃ PODEJMOWANYCH NA PRZYSZŁOŚĆ (!!!) - mówi Szymajda. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wszystko to za nasze pieniądze i naszym kosztem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jak i przez kogo jest zarządzany ten park niby naukowy? Najemcy uciekają stamtąd aż kurzy.
 Jak nie płacą to odchodzą. A co chcesz płacić z naszych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...